Як і кожної весни, квітневе надвечір’я вже традиційно зібрало у малому залі Палацу культури імені Шевченка юних музикантів, їхніх близьких та всіх шанувальників прекрасного. Звітний концерт Бородянської дитячої музичної школи, яка відзначила вже 45 років свого існування, відкрився піснею «Барви рідної землі» у виконанні дитячого хору під керівництвом І.М.Шмідт та Т.О.Северенчук.
А на початку цього заходу педколектив, усіх вихованців школи тепло вітала начальник відділу культури та туризму РДА Н.В.Вишинська, яка назвала цей заклад справжнім осередком культури, котрий досягає чудових результатів, висловила задоволення роботою викладачів і побажала всім нових творчих злетів.
Директор музичної школи О.М.Ліхачов у своєму виступі підкреслив, що 45 років – це доволі вагомий період, за цей час змінилося покоління: на сьогоднішній день половина викладачів музичного закладу – самі його колишні вихованці, а перемоги юних музикантів і співаків на обласних конкурсах – найкраща нагорода за працю педагога.
Флагманом культури назвав Бородянську музичну школу бородянський селищний голова О.В.Сахарук. Він щиро привітав усіх, побажав нових успіхів і вручив грамоти та квіти переможцям творчих конкурсів: Діані Ковтун, Олені Тімковій, Антону Граму, Ірині Ліхачовій, Микиті Литвину. Тут же подяки отримали і викладачі Т.О.Сухопар, І.Ю.Косовська, Т.О.Северенчук, О.В.Шевченко, Н.М.Бриняк, І.М.Шмідт, О.М.Ліхачов. Під щирі оплески залу як тут було не згадати, що, може, пора вже втілити в життя ідею про створення в Бородянці школи мистецтв?
В особі О.М.Ліхачова всьому колективу за його роботу тепло подякувала депутат обласної ради Г.Г.Єрко, яка й запросила всіх насолодитися звітним концертом юних митців, назвавши його феєричним дійством.
І розпочався чудовий концерт, де один гарний номер змінювався ще кращим. Довго аплодували глядачі ансамблю скрипалів, ансамблю народних інструментів, Ангеліні Лупаленко, яка блискуче виконала п’єсу М.Скорульського «Дощ іде», Тимофію Тімкову, що зіграв на домрі українську польку, гітаристці Софії Жуковій за іспанський танець, скрипалю Вадиму Краснощоку – за тірольський танець, піаністкам Ірині Ліхачовій – за коломийку, Катерині Дубовській – за«Сонет» Є.Доги, Дарині Шляхто – за «Ромео і Джульєту» Чайковського.
Успіхом користувалися і юні співаки: Володимир Мацак та Олена Тімкова з піснею «Містер Жук», Марина Семенчук з піснею «Намалюю тобі зорі», Катерина Сидоренко – «Я щаслива зроду», Дарина Крохоткіна– «Вербовая дощечка», Софія Котенко – «Тільки в Києві», Діана Ковтун– «Відмінники та бешкетники», Єлизавета Чугреєва – «Діти світла», Олена Тімкова – «Кольоро-вий метелик». Особливий фурор викликав виступ співочо-го старшого вокального ансамблю, який виконав «Іпса те когат» Лассо, «Екола пріма вера» Ландіно та італійську народну пісню «Санта Лючія». А випускниця школи Ірина Козак, завітавши у рідні пенати, душевно виконала пісню С.Вакарчука «Коли навколо ні душі».
Шкода, що не можна перелічити всіх юних виконавців, які того дня подарували гарний настрій своїм слухачам і, безумовно, заслуговують найвищої похвали. Як розпочинав, так і завершив звітний концерт розлогий виступ дитячого хору з піснею «Музика вічна». Нагородою юним артистам були тривалі аплодисменти і солодкі подарунки: про це подбали спонсори Б.Батов, Н.Марченко, В.Кубицький, О.Правдивий, С.Сагайда.
Неохоче прощалися слухачі із казкою, яку їм подарували вихованці дитячої музичної школи.
«До нових зустрічей!» – лишилося побажати один одному, а наступний звітний концерт наших улюбленців, сподіваємось, буде ще кращим за нинішній.