Щоб гордилися синами батьки!

by hostwx

ЗСУМинулого понеділка, урочисто, з напутніми словами Бородянщина відрядила до Збройних Сил України на службу десять призовників: Сергія Величка, Віктора Годлевського, Дмитра Радуля, Олександра Ющенка, Дмитра Венгеля, Анатолія Мазура, Івана Паламарчука, Дениса Еделя, Віталія Олексієнка, Сергія Горілого.

Бути гідними захисниками своєї Вітчизни, навчатися військової справи, адже сьогодні Армія має високотехнологічне устаткування, з яким треба бути добре обізнаним, усвідомлювати ту велику відповідальність, яку вони нестимуть, будучи в статусі військового, і, звісно, мирної служби і щасливого повернення додому бажали призовникам голова РДА Олександр Янковий, голова районної ради Георгія Єрко, районний військовий комісар підполковник Сергій Бугаєнко, батько одного із майбутніх військовослужбовців Василь Ковальчук, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Української церкви Київського патріархату протоієрей Дмитро Кошка. Він благословив майбутніх воїнів у далеку дорогу і зауважив, що Господь Бог завжди оберігатиме їх від зла і біди, адже вони виконуватимуть найпочеснішу і найвідповідальнішу місію на землі – охоронятимуть спокій і мир своїх рідних, усіх українців.

Повертайтеся додому змужнілими і здоровими, призовники! Успіхів вам на шляху, який ви обрали для себе! Нехай вами завжди гордяться ваші батьки, наречені, уся Україна!

Марія КОМАР   

Читати також