Народні аматорські колективи

by hostwx

 

Народні аматорські колективи Бородянської селищної ОТГ

 

При Бородянській ОТГ діють 6 народних колективів: 

  • народний аматорський ансамбль народної пісні «Криниченька» Бородянського РПК ім. Т.Г.Шевченка, керівник – Сергій Слеб; 
  • народний аматорський хореографічний колектив «Криниченька» Бородянського РПК ім. Т.Г.Шевченка, керівник – Тетяна Молодцева; 
  • народний аматорський колектив «Бородянські візерунки» районного Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка, керівник – Лариса Кот; 
  • народний аматорський вокальний ансамбль «Журавка», с. Дружня, керівник – Марія Гнилицька; 
  • народний аматорський колектив «Любисток», с. Дружня, керівник – Оксана Івахненко;
  • народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» Пилиповицького СБК, художній керівник – Сергій Клокун.

 


 

Народний аматорський ансамбль української  пісні «Криниченька»

Бородянського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка

 

Аматорський ансамбль народної пісні «Криниченька» працює на базі Бородянського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка з 1994 року. Колектив нараховує в своєму складі 20 чоловік. У репертуарі ансамблю українські народні пісні, авторські пісні українських композиторів, пісні Полісся.    

В 1997 році колективу було присвоєно почесне звання «народний», яке колектив носив до припинення своєї діяльності в 2003 році. В 2008 році колектив поновив свою діяльність уже як ансамбль української народної пісні і в 2011 році за вагомий  внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність йому присвоєно звання «Народний аматорський ансамбль».

 

[tribulant_slideshow gallery_id=1]

 


 

Народний аматорський хореографічний колектив “Криниченька” 

Бородянського Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка

 

Хореографічний колектив створено в 1994 році. За 25 років роботи тут  зросла чисельна когорта талановитих танцюристів. У 2004 році колективу присвоєно звання «народний».

Колектив бере активну участь у концертах та конкурсах різного рівня, радуючи своїх шанувальників оригінальністю сценічних образів та самобутньою творчістю.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=2]

 


 

Народний аматорський колектив «Бородянські візерунки» 

Бородянського Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка

 

Вокальний колектив «Бородянські візерунки» створено в 2007 році на базі районного Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка. Всі учасники колективу є працівниками культури. За цей час він проявив себе як колоритний, цікавий, професійний колектив. У його репертуарі налічується понад 30 народних пісень, творів українських композиторів, сучасних авторів, гумористичні мініатюри, народні обряди та дійства (Масляна, Різдвяний  вертеп, Івана Купала, українські вечорниці).

На базі колективу створено театральну студію «Сузір’я», яка на обласних щорічних театральних конкурсах посідає І та ІІ місця.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=3]

 


Народний аматорський вокальний колектив «Журавка», с. Дружня

 

Колектив створено у 1969 році. Присвоєно звання “народного” у 2007 році. Колектив бере активну участь в організації дозвілля села Дружня та всього Бородянського району. Різноманітність та наповненість репертуарного плану – ключова складова чисельних культурно-мистецьких програм за участю колективу до державних свят та пам’ятних дат. 

Колектив – бажаний гість Бородянського геріатричного будинку-інтернату, денного відділення Бородянського територіального центру соціального обслуговування.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=4]

 


 

Народний вокальний колектив «Любисток», с. Дружня

 

Вокальний колектив «Любисток» порівняно молодий, його створено в  2011 році як колектив-супутник народного аматорського вокального колективу «Журавка». У 2016 році колектив отримав звання «народний».

За цей період колектив брав участь у різноманітних Всеукраїнських, обласних та Міжнародних фестивалях і конкурсах, є постійним учасником концертних програм до професійних та державних свят у районі та за його межами, зокрема, фольклорних свят у Національному музеї народної архітектури та побуту НАН України (с. Пирогове).

 

[tribulant_slideshow gallery_id=5]

 


 

Народний аматорський фольклорний  колектив  «Червона  калина»

Пилиповицького  сільського  будинку  культури

 

Народний фольклорний колектив «Червона калина» працює на базі Пилиповицького сільського будинку культури з 1982 року.  Колектив нараховує у своєму складі 23 чоловіка: це працівники бюджетних установ, учнівська молодь, робітники, пенсіонери. У репертуарі колективу українські пісні, авторські пісні українських композиторів, українські народні обряди та звичаї.

«Червона  калина» – постійний учасник концертів, конкурсів та фестивалів у районному Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=6]