Контакти

by hostwx

 

Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Гаряча лінія Ірини Захарченко                                              
тел.: (+38) 093-1161413
Приймальня
тел.: (+38) 068-3251700 
E-mail
[email protected]
Захарченко Ірина Валентинівна
Виконуюча обов’язки Бородянського селищного голови
Негреша Дмитро Михайлович
Перший заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
Мороз Костянтин Львович
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
Романюк Віктор Валерійович
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
Клевчук Сергій Віталійович
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
Федоренко Анатолій Миколайович
Староста Дружнянського старостинського округу № 1
(Дружня)
Недашківський Сергій Петрович
Староста Загальцівського старостинського округу № 2
(Загальці, Бондарня, хутір Гай, Нова Буда, Поташня)
Пилипенко Валентина Григорівна
Староста Качалівського старостинського округу № 3 (Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне)
Соломенко Ніна Дмитрівна
Староста Майданівського старостинського округу № 4 (Майданівка, Вишняки, Язвинка)
Машина Тетяна Костянтинівна
Староста Мирчанського старостинського округу № 5 (Мирча, Тальське, Коблиця, Коблицький ліс, Великий ліс)

 

Павлевська Вікторія Станіславівна
Староста Новогребельського старостинського округу № 6

 (Нова Гребля, Вабля)

 

Приходько Ігор Михайлович
Староста Новозаліського старостинського округу № 7

 

(Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Хутір Михайленків)
Ворона Тетяна Василівна Староста Новокорогодського старостинського округу № 8 (Новий Корогод, Дмитрівка, Озерщина)
Кравчун Олег Степанович

 

Староста Пилиповицького старостинського округу № 9 (Пилиповичі)
Власюк Ганна Григорівна
Староста Шибенського старостинського округу №10

 (Шибене, Красний Ріг)

 

Титенко Надія Іванівна діловод Бородянської селищної ради (Дружнянського старостинського округу № 1)
Титенко Олександра Анатоліївна діловод Бородянської селищної ради (Дружнянського старостинського округу № 1)
Кулик Тетяна Анатоліївна діловод Бородянської селищної ради (Загальцівського старостинського округу № 2)
Самченко Людмила Миколаївна діловод Бородянської селищної ради (Загальцівського старостинського округу № 2)
Слобожан Алла Миколаївна діловод Бородянської селищної ради (Качалівського старостинського округу № 3)
Червона Ольга Володимирівна діловод Бородянської селищної ради (Майданівського  старостинського округу № 4)
Солдатенко Наталія Станіславівна діловод Бородянської селищної ради (Мирчанського старостинського округу № 5)
Нижник Лариса Костянтинівна діловод Бородянської селищної ради (Новогребельського старостинського округу № 6)
Волошина Ірина Сергіївна діловод Бородянської селищної ради (Новозаліського старостинського округу № 7)
Гапоненко Марина Миколаївна діловод Бородянської селищної ради (Новозаліського старостинського округу № 7)
Кирпель Парасковія Петрівна діловод Бородянської селищної ради (Новокорогодського старостинського округу № 8)
Хамустенко Аня Ільгізерівна діловод Бородянської селищної ради (Пилиповицького старостинського округу № 9)
Чайка Світлана Петрівна діловод Бородянської селищної ради (Шибенського старостинського округу № 10)
Балан Оксана Петрівна
Головний спеціаліст Бородянської селищної ради
Салахова Діна Фархатівна
Начальник відділу управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності
Духненко Тетяна Олександрівна
Начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності
Коновалова Алла Олександрівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності
Руденко Оксана Всеволодівна Спеціаліст І категорії відділу економіки управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності
Напісочна Тамара Григорівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки бухгалтерсього обліку та звітності
Титенко Юлія Валеріївна
Начальник відділу з питань публічних закупівель
Войтковська Тетяна Юріївна Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель
Павліченко Оксана Миколаївна Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель
Шарикова Анна Володимирівна
Завідувач сектору місцевого розвитку
Зеленко Анна Сергіївна
Начальник земельного відділу
Сичевська Таміла Йосипівна
Головний спеціаліст земельного відділу
Германчук Людмила Миколаївна
Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Міщенко Юрій Миколайович
Начальник відділу містобудування та  архітектури
Литвин Наталія Володимирівна
Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
Барбулов В’ячеслав Володимирович
Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
Нужна Олена Володимирівна
Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури
Коляденко Оксана Петрівна
Начальник відділу праці та соціального захисту населення
Сапсай Олена Степанівна
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення
Качаленко Аліна Олександрівна
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення
Палагеча Світлана Борисівна
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення
Сміщук Вероніка Миколаївна
Головний спеціаліст (з повноваженнями інспектора праці)  відділу праці та соціального захисту населення
Святенко Світлана Володимирівна
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення
Іванішин Катерина Михайлівна
Начальник відділу по роботі з персоналом
Господарець Надія Юріївна Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом
Корнієнко Олена Василівна
Начальник загального відділу
Сокол-Носенко Олександра Володимирівна
Головний спеціаліст загального відділу
Воропай Ірина Юріївна
Головний спеціаліст загального відділу
Баскакова Таїсія Петрівна
Начальник відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради)
Білецька Віталія Віталіївна Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради)
Кравчун Світлана Григорівна Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради)
Бондаренко Дмитро Валерійович Спеціаліст І категорії з програмного забезпечення сектору з питань комунікацій та інформаційної політики
Розпаченюк Юлія Андріївна
Начальник відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради
Корольова Альона Юріївна Головний спеціаліст відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради
Германчук Людмила Миколаївна Спеціаліст І категорії відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради
Кириченко Іван Васильович
Завідувач архівного сектору
Юркевич Любов Миколаївна Головний спеціаліст архівного сектору
Демченко Сергій Олександрович
Начальник юридичного відділу
Шевченко Наталія Олександрівна Головний спеціаліст юридичного відділу
Черниш Наталія Володимирівна Головний спеціаліст юридичного відділу
През Світлана Станіславівна
Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг
Савченко Віта Володимирівна Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг
Мащенко Майя Миколаївна Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг
Барбулова Наталія Леонідівна Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг
Кошка Марія Дмитрівна
Начальник відділу реєстрації місця проживання
Свінціцька Інна Федорівна Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання
Самойленко Людмила Петрівна Спеціаліст І категорії відділу реєстрації місця проживання
Цуруль Ірина Миколаївна
Начальник відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Господарець Олександр Олександрович Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Яковенко Павло Петрович Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Йосипчук Микола Борисович
Завідувач господарством господарської служби
Новікова Наталія Вікторівна
Начальник відділу освіти
Шевченко Оксана Валеріївна Головний спеціаліст відділу освіти
Борздуха Оксана Миколаївна Головний спеціаліст відділу освіти
Дмитрук Світлана Сергіївна Головний спеціаліст відділу освіти
Вишинська Наталія Володимирівна
Начальник відділу культури, молоді та спорту
Злобіна Ельвіра Миколаївна Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту
Домбровський Тарас Вікторович Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту
Вишняк Тетяна Леонідівна
Начальник служби (відділу) у справах дітей
Політико Марина Юріївна
Головний спеціаліст з юридичних питань служби (відділу) у справах дітей
Низовець Галина Андріївна
Головний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей
Лук’яненко Юлія Вікторівна Провідний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей
Фінансове управління
 
Григораш Олена Юріївна
Начальник фінансового управління
Дерун Олена Миколаївна
Начальник бюджетного відділу
Глущенко Людмила Анатоліївна
Головний спеціаліст бюджетного відділу
Борейко Катерина Олександрівна
Головний спеціаліст бюджетного відділу
Богомолова Людмила Миколаївна
Начальник відділу доходів
Біленко Ілона Олегівна
Головний спеціаліст відділу доходів
Гулюк Ольга Олександрівна
Головний спеціаліст відділу доходів