Спорт

by hostwx

Додаток

до рішення виконавчого комітету Бородянської селищної ради

від 09 червня 2023 року  № 322

ПЛАН ЗАХОДІВ

з фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади відділу культури молоді та спорту на IІI квартал 2023 року

№ п/пНазва заходуТермін виконанняОрганізатори та партнериМісце проведенняВідповідальний за проведення
1Відкритий футбольний турнір «BORDO CUP 2023» серед юнаківЛипень, серпень, вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, Бородянська районна федерації футболу, КЗ «Бородянська ДЮСШ» та відділ освіти Бородянської селищної радимайданчики зі штучним покриттямШома В.О.

Домбровський Т.В.

 

2Чемпіонат Бородянської ТГ з футболулипень- вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, Бородянська районна федерації футболу, КЗ «Бородянська ДЮСШ»майданчики зі штучним покриттямШома В.О.

Домбровський Т.В.

 

3Відкрита першість Бородянської ТГ з стрітбол (чоловіки)липень- вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, КЗ «Бородянська ДЮСШ»Бородянський академічний ліцейШома В.О.

Домбровський Т.В.

4Відкрита Першість Бородянської ТГ з пляжного волейболу (чоловіків та жінки)липень- вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, КЗ «Бородянська ДЮСШ»Пляжний майданчикШома В.О.

Домбровський Т.В.

5Шашковий дитячий турнір «Біла шашка»вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, , КЗ «Бородянська ДЮСШ» та відділ освіти Бородянської селищної радиБородянський академічний ліцейШома В.О.

Домбровський Т.В.

6Відкритий шаховий турнір присвячений «Дню Незалежності України»СерпеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, КЗ «Бородянська ДЮСШ»За призначеннямШома В.О.

Домбровський Т.В.

7Відкритий турнір «BORDO CUP 2023» серед ветеранів з футболулипень- вересеньВідділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради, Бородянська районна федерації футболу, КЗ «Бородянська ДЮСШ»майданчики зі штучним покриттямШома В.О.

Домбровський Т.В.

 Забезпечення участі в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних чемпіонатах та кубках в ІІI кварталі, які відсутні в таблиці і будуть уточнювати.    
8Заходи до Дня Незалежності України 24 серпня
9Заходи до Дня фізичної культури та спорту 9 вересня
10Заходи до Дня молоді 12 серпня
11Участь ФК «Бородянка-Легіон» в районних змаганнях з футболу