Символіка селища

by hostwx


44Герб селища

Герб Бородянки являє собою іспанський щит, розсічений подвійно на срібло та лазур і перетнутий поверх золотою дугою. В почесній частині щита – золотий Архангел Архістратиг Божий Михаїл, у зниженій частині – птах із розпростертими крилами перемінного кольору, що летить вгору. Щит вкладений в лазуровий картуш, підбитий золотом та обтяжений міською срібною короною, під якою золотий напис: «1190».

Офіційний символ – герб смт Бородянка (Бородянського району Київської області), затверджений рішенням Бородянської селищної ради від 5 квітня 2012 року № 312-13-VI «Про затвердження герба та прапора селища міського типу Бородянка Бородянського району Київської області».

Прапор селища

Прапо800px-PRAPOR_BORODYNKA.2 (1)р селища як і герб є офіційним символом селища Бородянка. Стяг являє собою прямокутне горизонтальне полотнище в співвідношенні сторін 2:3. Прапор перетнутий і розподілений ліворуч та праворуч на синій з білим кольори. В центрі прапора можливе розміщення герба Бородянки.

Офіційний символ – прапор смт Бородянка (Бородянського району Київської області), затверджений рішенням Бородянської селищної ради від 5 квітня  2012 року № 312-13-VI «Про затвердження герба та прапора селища міського типу Бородянка Бородянського району Київської області».