День відкритих дверей у “Веселці”

by hostwx

DSC_2332
Заздалегідь  розвішені  оголошення запрошували всіх охочих до«Веселки». Батьки та гості мали можливість поспілкуватися  з  практичним  психологом,  медичною  сестрою, музичним керівником та адміністрацією закладу.

З  давніх-давен  Україна  славиться своїми святами та обрядами, тому і ми вирішили порадувати гостей «Українськими жартівливими  посиденьками», під час яких дівчата старшої групи «Калинка» співали пісню «Ой,  у  вишневому  саду…», а хлопці  висвистували  соловейком. Діти пригощали присутніх варениками з різними начинками, вихованці  гралися в гру «Кум–кум», де весе
лі жабенята тікали  від  журавля.  Всі  гості 
та діти слухали легенду про те, як  Бог  подарував  українцям найдорожчий  скарб –  пісню.

Належне місце на  святі було відведене патріотичному вихованню: діти присягали любити рідний край та  шануватDSC_2353и свій народ, Україну.

Вихованці молодшо-середньої групи показали казку«Коза-дереза» на новий лад, в якій  Рак був відомий  адвокат і засудив Козу за те, що вона порушила права дитини, відібравши у неї житло. Коза перепросила і пообіцяла більше так не чинити.

Після свята відбулася весняна ярмарка, всі гості та діти поласували  смачними  тістечками, які приготували батьки вихованців. Виручені кошти перераховані онкохворим дітям.

Ольга МАЦАК,

завідувач

Читати також