Велопробіг у Бородянці

by hostwx

22 Рясний дощ, що пройшовся над нашим краєм минулої суботи, вніс суттєві корективи у плани багатьох людей, однак для учасників благодійного велопробігу, зініційованого головою Київської ОДА Максимом Мельничуком, головою Київської облради Ганною Стариковою, міським головою Бучі Анатолієм Федоруком та підтриманого фондом Центру реабілітації дитини «Вільний рух» на Київщині, це не стало перепоною у реалізації наміченого. Навпаки, на площу ім. Т.Г.Шевченка, що в Бородянці, зійшлося багато наших земляків та гостей селища, щоб взяти участь у благодійній акції і цим самим долучитися до благородної справи – підтримки дітей, що потерпають від церебрального паралічу, мають вади опорно-рухового апарату. Серед них – депутати облради Галина Єрко і Сергій Кармазін, голова райради Георгій Єрко та його заступник Олексій Черкашин, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук із донькою, депутат райради Павло Остапченко, директор Бородянської школи №1 Ніна Огородник, представники громадських організації, молодь.

Учасники велопробігу, не зважаючи на дощ, успішно подолали намічений маршрут і під оплески присутніх повернулися на місце старту.

Того дня естафету велопробігу було передано Немішаєвому, Вишгороду, а скарбничка Центру поповнилася на декілька тис. грн., які зібрали у Бородянці.

2324

Читати також