Абетка мера об’єднаної територіальної громади

by hostwx

34Минулого вівторка в актовій залі Пісківської гуманітарної гімназії відбулася перша установча сесія Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, де голова Пісківської територіальної виборчої комісії Т.Д.Федоренко оприлюднила результати виборів. Тут же новообраний голова Пісківської селищної територіальної громади А.М.Рудніченко склав присягу, виступив із короткою доповіддю (по суті, програмою дій на найближчий час), а 26 депутатів отримали посвідчення.

На плідну результативну працю ватажка громади, його помічників-депутатів благословив архімандрит Іаков, наголосивши переможцям на великій відповідальності, яку вони беруть на себе за всіх, хто проживає у Пісківській територіальній громаді. І дав наступну пораду тим, кого обрали люди: кожен день розпочинати із молитви, кожного виборця зустрічати із посмішкою, а проводжати його із поділеною навпіл із ним радістю чи бідою… «Тепер біди кожного жителя громади – ваші біди», – зазначив насамкінець він і закликав новообраного голову, депутатський актив до нелегкої щоденної праці на благо виборців.

Передати вітання від голови Київської ОДА М.Д.Мельничука Пісківської об’єднаній територіальній громаді прибув його заступник І.В.Любко. Він висловив сподівання, що жителі Пісківки, Раски, Мигалок зробили гідний вибір і побажав їм успіхів у реалізації намічених планів.

Першопрохідцями у справі втілення в життя адміністративно-територіальної реформи назвав пісківчан і їх лідера А.М.Рудніченка голова асоціації міст України голова комісії з питань децентралізації влади при Київській ОДА В.П.Удовиченко. На його переконання, і громада, і її ватажок пройшли тернистий шлях, нелегкі випробування чекають на них попереду, які можна буде подолати спільними зусиллями. І вручив новообраному голові ряд навчально-методичних посібників, автором яких є він сам як-от: «Як стати мером», «Абетка мера», котрі знадобляться для його практичної роботи.

Епохальною подією не лише в житті пісківчан, району, Київщини, а всієї України назвала рішення місцевої громади бути в авангарді адміністративно-територіальної реформи депутат облради помічник народного депутата України Ярослава Москаленка Г.Г.Єрко. «Ви зробили важливий крок на шляху децентралізації влади, отримавши відповідні повноваження, фінанси і контроль на місці, – зазначила вона і побажала особисто А.М.Рудніченку, його команді виважених, мудрих рішень для втілення задуманого в життя.

Плідної співпраці на благо новоутвореної територіальної громади, взаєморозуміння між собою побажали депутатському корпусу, і ватажку громади голова РДА О.Г.Янковий та голова райради Г.М.Єрко. У свою чергу, А.М.Рудніченко подякував присутнім землякам за виявлену довіру і поділився своїми планами стосовно подальшого розвитку громади, наголосивши, що в недалекому майбутньому він бачить її потужною. Яким чином? Це передовсім, суттєве наповнення місцевої скарбниці (із 3 млн. грн. до 13 млн. грн.), за рахунок втілення в життя  ряду потужних проектів, серед яких відновлення санаторно-курортної зони, відкриття місцевої лікарні на 25 ліжко-місць, дитсадка у Мигалках. Часу, як зазначив доповідач, обмаль. Тож до роботи!

Марія КОМАР

Читати також