У Бородянці з’явилася «Надежда»

by hostwx


Надежда1У цьому нелегкому сьогоденні є місце всім. І в сфері бізнесу також. На цьому важливому моменті у становленні та розвитку підприємництва наголосив директор ПП «Надежда» Віктор Батраченко на відкритті газонаповнюючої станції у Бородянці минулої п’ятниці, посилаючись передовсім на власний досвід. Створена ним двадцять вісім років тому компанія є сьогодні визнаним лідером в Україні по зберіганню, зливу, транспортуванню зрідженого газу та його поставці споживачам у балонах. Відтепер до численних її структурних підрозділів, які функціонують на заході і сході, півдні і півночі України додався ще один у Бородянці.

Презентуючи своє чергове дітище, представники «Надежды» наголошували на неухильному дотриманні всіх вимог під час будівництва газонаповнюючої станції, адже це об’єкт підвищеної безпеки, розповідали, що тут, у Бородянці, втілено в життя усе найкраще від попередніх, збудованих об’єктів, які вже працюють на благо компанії, демонстрували надсучасні технології, які дозволятимуть налагодити ефективну роботу новоствореного структурного підрозділу, забезпечуватимуть надання якісних послуг, не забуваючи при цьому подякувати Банку реконструкції та розвитку, Світовому банку, із якими співпрацюють, а ще районній та селищній владі, котра всіляко сприяла інвесторам у їх добрих починаннях.Надежда 2

У тому, що «Надежда» дасть поштових для розвитку підприємництва у нашому краю, не сумнівається і голова районної ради Георгій Єрко. Даючи інтерв’ю телеканалу «Київ», він зауважив, що він сподівається на «легку руку» представників компанії, за якими не забаряться й інші інвестори, зацікавлені у створенні нових підприємств на Бородянщині. Поки що на ГНС, що розташувалася на території ТОВ «Облпаливо», трудитиметься близько 30 чоловік. Усі податки надходитимуть у місцеву казну.

Марія КОМАР

Читати також