Відлуння зорі полин

by hostwx

34Презентація нової книги поезій і прози Ольги ПИЛИПЧУК, яку вона присвятила Чорнобилю, відбулася одночасно в семи містах України. Проте найбільше пощастило читацькій аудиторії, яка зібралася напередодні 30-х роковин аварії на ЧАЕС у великому залі Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи – адже саме сюди зі своїм творінням і щирим відкритим серцем завітала сама автор.

На сивочолу письменницю з цікавістю дивилися допитливі очі старшокласників Бородянської ЗОШ №1, особливо, учасників літературного гуртка. До них приєднався гурт юних талановитих місцевих ліцеїстів. Прибули на творчу зустріч представники районної бібліотечної мережі. Та головними гостями на цьому заході, який фактично передував сумній 30-й річниці Чорнобильської трагедії, стали герої-ліквідатори з 731-го спеціального батальйону, які серед перших у пам’ятному 1986-му стали на заваді оскаженілому «мирному атому».

Працівники Бородянського центру СПР, який протягом 20 років самовіддано займався соціально-психологічною реабілітацією населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, на особисте прохання автора зорганізували цю зустріч і зробили все, аби вона була теплою та зворушливою. Для цього попередньо спільно із районним центром позашкільної роботи було облаштовано тематичну виставку під промовистою назвою «ВІДЛУННЯ ЗОРІ ПОЛИН». А спільно з організаторами школи-учасниці було продумано невеличку літературно-меморіальну композицію в пам’ять про загиблих героїв Чорнобиля. Усім разом вдалося створити таку атмосферу заходу, що він запам’ятається його гостям та учасникам надовго.

А Ользі Пилипчук на спомин і довгі творчо плідні роки директор Бородянського центру СПР Людмила Бойко подарувала унікальну ікону «Чорнобильський Спас». 

Ельвіра ЗЛОБІНА

 

 

Читати також