Кращий електрогазозварник – Валерій Голота з Аграрного ліцею

by hostwx


зварникНещодавно на базі державного навчального закладу«Білоцерківське  професійно-технічне училище  імені  П.Р.  Поповича» проводився  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності  серед  учнів  професійно-технічних  навчальних  закладів  з  професії «Електрогазозварник».

Учасником обласного конкурсу з державного професійно-технічного закладу«Бородянський професійний аграрний ліцей» став Валерій Голота, учень 33 групи.

Згідно з умовами конкурсу в теоретичному турі Валерій виконував тестові завдання. І справився з ними відмінно.

Практичний тур складався з двох завдань, що за складністю відповідають вимогам четвертого кваліфікаційного розряду.Валерій

Валерій  Голота  показав  якісне  виконання практичних робіт та високі результати теоретичного туру і став призером обласного конкурсу«Кращий за професією газоелектрозварник».

Валерій з раннього віку цікавився технікою та будівничою справою. А в Бородянському ліцеї зміг втілити свою мрію в реальність та відчути себе самостійним. Хлопець є одним із найкращих учнів, які допомагали виконувати спецзамовлення  восени 2015 року на прохання керівництва заводу«Борекс».

Влітку цього року юнак отримає диплом кваліфікованого робітника та атестат зрілості.

Перепустку в доросле життя Валерій вже отримав, виборовши ІІ місце в конкурсі «Кращий за професією електрогазозварник» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області. На досягнутому хлопець не зупиняється бо мріє про вищу освіту у Конотопському  індустріально-педагогічному  технікумі при Сумському державному університеті – щоб приносити користь країні, утримувати себе і допомагати матусі.

Хай щастить тобі, юначе, у досягненні наміченої мети!

Валентина ТАТАРЕНКО,

заступник директора

Бородянського аграрного ліцею

Читати також