Чарівника викликали?

by hostwx33
В січні нинішнього року при Бородянському районному територіальному центрі соціального обслуговування розпочало роботу нове відділення, яке вже встигло отримати чимало позитивних відгуків від тих, хто сюди звертався. Детальніше розповісти про це ми попросили директора центру Н.М.Слухай.

– Це відділення існує для організації надання адресної натуральної та грошової допомоги пенсіонерам, громадянам похилого віку, інвалідам, а також, особам, які тимчасово опинилися у складній життєвій ситуації, – сказала Ніна Миколаївна. – Перед тим, як розпочати цю роботу, ми об’їздили три такі Центри – у Фастові, Яготині, Березані, щоб запозичити напрацьований ними досвід. І ось сьогодні при сприянні місцевої влади таке відділення  ми маємо і в Бородянці.

Звертатися до нас завжди можуть всі перелічені вище категорії населення, а щоб зареєструватися в територіальному центрі та отримувати відповідні послуги, досить у нас на місці написати заяву, пред’явивши довідку про склад сім’ї та довідку про доходи (для переселенців – довідку про внутрішньо переміщену особу).

Які ж послуги ми надаємо? Для наших клієнтів, окрім перукарських, первинних медичних послуг, тепер ще надаються і швацькі, і послуги взуттьовика та домашнього майстра.

Одиноким особам похилого віку, які перебувають на обліку в центрі, все це обійдеться безкоштовно, а для решти замовників, я гадаю, теж буде досить приємно почути про наші ціни.

Наприклад, стрижка у нашого перукаря разом з банківськими послугами вам обійдеться у 15 гривень, тоді, коли у звичайних перукарнях найдешевша стрижка нині коштує не менш 50 гривень. Наведемо короткий перелік цін на найбільш затребувані послуги для наших підопічних: ремонт розетки – 11,91 грн., ремонт вимикача – 15,88 грн., підвіска люстри – 31,76 грн., ремонт зливного бачка – 15,94 грн., ремонт крана – 15,94 грн., заміна замка – 21,25 грн. Швацькі послуги: пошив спідниці – 19,55 грн., пришивання ґудзика – 0,98, вкоротити штани – 14,66 грн., замінити блискавку – 13,03 грн., замінити блискавку в куртці з плащової тканини – 26,07 грн., пошиття підодіяльника – 19,55 грн. Послуги взуттьовика: прошивка однієї підошви – 25,00 грн., набійка гумова 120 см2 – 35,00 грн., набійка поліуретанова до 110 см2 – 100,00 грн., заміна супінатора – 50,00 грн.

Вистачає у нас і іншої роботи: надаємо гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття, яке доставляють громадяни-волонтери, діє пункт прокату для осіб похилого віку, на прохання пенсіонерів доставляємо їм на замовлення ліки за цінами виробника, готуючись до Великодня та 30 річчя Чорнобильської трагедії, шукаємо благодійників, щоб ніхто з літніх самотніх людей не залишився без подарунка.

Але зараз хотілося б привернути увагу зацікавлених людей саме до функціонування нашого нового відділення, яке вже багатьом стало в пригоді – і тим, хто приходить до нас безпосередньо, і тим, з ким ми контактуємо, виїжджаючи на села при співпраці з сільськими радами.

Отож, ласкаво просимо до нас на вулицю Нову 1 «а» в Бородянці, або ж телефонуйте нам за номером 5-15-53. Ви не самотні і безпорадні, бо тут завжди отримаєте посильну допомогу і підтримку!

Записала ЛЮБОВ ІВАНЧЕНКО

А тепер два відгуки про роботу нового відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від мешканців, які вже скористалися нашими послугами.

З.А.ОНИШКІВА, пенсіонерка.

– У мене протікав кран і падав плафон на кухні. З’явився М.О.Слободян, майстер з територіального центру, і в той же день полагодив і кран, і плафон, не взявши з мене ніяких грошей. Чоловік був вихований, акуратний, роботу виконав відмінно. Ми навіть не звикли до такого, це був справжній подарунок на 8 Березня.

Г.І.БЕЗПАЛЬКО, пенсіонерка.

– Купу незручностей доставляла мені поламана планка у шафі і протікаючий бачок, аж поки не з’явився домашній майстер з територіального центру. В одну мить він позбавив мене цих проблем, незабаром знову його покличу, і дуже добре, що в нашому центрі з’явилися такі послуги і такі добросовісні люди. Тільки позитивне хочеться сказати на їхню адресу і побажати, щоб так було завжди.   

Читати також