Зустріч Олександра Сахарука з підприємцями громади

by hostwx

Зустріч Олександра Сахарука з підприємцями громади

12 травня селищний голова Олександр Сахарук зустрівся з підприємцями Бородянської громади. Темою зустрічі стало обговорення алгоритму дій у рамках послаблення Кабінетом міністрів України карантинних обмежень у державі. В обговоренні цього питання також узяли участь начальник Бородянського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко, начальник Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр Петрук, начальник КЗ БСР «Бородянське УЖКГ» Юрій Патока та депутати.

Присутнім обмінялись думками щодо соціальних, законодавчих та фінансових аспектів, які виникли у зв’язку зі введенням 12 березня загальноукраїнського карантину. Оскільки натепер для відновлення роботи в нових умовах підприємці повинні дотримуватись ряду протиепідемічних норм, то емоційне сприйняття ситуації не має сенсу, оскільки за порушення передбачено серйозні штрафи і навіть кримінальну відповідальність.

У підсумку тривалого обговорення очільник громади Олександр Сахарук запевнив усіх у своїй цілковитій підтримці та підкреслив, що в сучасних реаліях, як і завжди, буде сприяти людям праці. Пандемія стала викликом для спільноти, проте разом можна здолати будь-які перешкоди і труднощі. Натепер потрібно привести у відповідність документацію операторів ринку, здійснити їхню належну реєстрацію, паралельно з цим провести реконструкцію торгівельних майданчиків, на яких буде постійне представництво Держпродспоживслужби, і всім підприємцям дотримуватись протиепідемічних норм відповідно до вимог Кабінету міністрів.

Читати також