Повідомлення про прийом кандидатур на участь в робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку

by Redaktor
Без названия

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану Бородянської селищної територіальної громади

На виконання чинного законодавства та рішення Бородянської селищної ради від 18.11.2021 № 1969-17-VIII «Про розробку Комплексного плану просторового розвитку території Бородянської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області», з метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Бородянською селищною радою розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бородянської селищної територіальної громади.

Для початку процесу Комплексного планування, формується склад робочої групи з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись до процесу формування завдання на розробку Комплексного плану просторового розвитку території Бородянської селищної територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

Робоча група формується з представників Бородянської селищної ради, виконавчого органу Бородянської селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Бородянську селищну раду та виконавчий орган Бородянської селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

Для реєстрації потрібно подати заявку (форма заяви додається). Заявка повинна містити відомості про заявника: прізвище, ім’я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, освіту, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

 

Заявки на участь у робочій групі приймаються за адресою:

[email protected]

07801, вул. Центральна, 331

смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл.

Бородянська селищна рада, загальний відділ

протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.

 

ЗАЯВА НА ПРИЄДНАННЯ

Читати також