Через часті ракетні атаки рф по енергетичній інфраструктурі, на Київщині запроваджені графіки погодинних відключень електроенергії!

by Redaktor
123432

Поки енергетики намагаються стабілізувати роботу енергосистеми, КП “Бородянкатеплопостачання ” , що забезпечує подачу тепла, води і водовідведення ,  продовжує працювати в умовах планових та аварійних відключень електропостачання. Тому часом відбуваються перебої у режимі водопостачання, оскільки насосні станції не працюють без резервного живлення.

Хоча практично всі потужності  щодо видобутку і транспортування води забезпечені джерелами резервного живлення, однак робота одного генератора дуже дороговартісна через ціни на пальне, не враховуючи розхідних матеріалів на масло та фільтри, тому не завжди є доцільність та  можливість запускати генератори для безперебійної роботи всієї надскладної та потужної системи водопостачання.

Якщо ситуація з відключенням електрики не зміниться , ми будемо змушені  подавати воду лише погодинно, а за впровадження “Укренерго” екстренних відключень електроенергії  можуть траплятися непрогнозовані знеструмлення насосних станцій. КП «Бородянкатеплопостачання» на це впливу не має.

А оскільки ці відключення є екстреними, наше підприємство не має змоги повідомити своїх споживачів про такі відключення заздалегідь.

Утім, ми будемо робимо все можливе, щоб надати цю інформацію максимально оперативно, як тільки її отримаємо.

Розуміємо, що відсутність води вносить дисбаланс у  життєдіяльність громадян.

Однак змінити ми можемо лише те, що стосується нашої зони відповідальності.

Тому розраховуємо на ваше розуміння.

Віримо, що ці випробування ми пройдемо і зможемо надалі працювати для вас у безперебійному режимі .

Тож запасаємося терпінням, а головне – водою!

Розумний запас води сьогодні обов’язково має бути в кожному домі. Робіть його з урахуванням кількості мешканців мінімум на три доби, час від часу поповнюйте чи замінюйте.

Читати також