Футболісти з Бородянки зайняли перше місце у турнірі “BORDO CUP 2024”

by Redaktor
Снимок экрана 2024 02 20 в 11.42.07

17 лютого 2024 року в Немішаєвському фаховому коледжі відбувся відкритий футбольний турнір “BORDO CUP 2024” серед юнаків 2015 року народження. У змаганнях взяли участь шість команд з Київської та Житомирської областей: ДЮСШ Бородянка, ДЮСШ Яготин, ФК Красна Обухів, ФК Партизан Кодра, СК Юніор Макарів та ФК Квартал Житомир. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Організаторами заходу виступили: відділ культури, молоді та спорту Бородянки, а також КЗ «Бородянська ДЮСШ». Захід також відвідали в.о. голови Бородянської селищної ради Ірина Захарченко, депутат Київської обласної ради Галина Єрко, директор КЗ «Бородянська ДЮСШ» Володимир Шома та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський.

За результатами турніру призові місця зайняли:

1 місце – ДЮСШ Бородянка

2 місце – ДЮСШ Яготин

3 місце – ФК Партизан Кодра

Кращі гравці з кожної команди:

ФК Красна – Ярослав Шевченко

ФК Бульвар – Марк Літвінчук

СК Юніор Макарів – Тимофій Гайдук

ФК Партизан Кодра – Богдан Нікітюк

ДЮСШ Яготин – Сергій Осьмак

ДЮСШ Бородянка – Денис Мироненко

«Юні футболісти продемонстрували чудову майстерність, командний дух та жагу до перемоги. Кожна гра була дуже захоплююча, тримаючи глядачів у напрузі до самого фінального свистка. Висловлюємо щиру вдячність організаторам турніру – відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради та КЗ “Бородянська ДЮСШ” за чудову організацію та проведення змагань. Бажаємо юним футболістам подальших успіхів, нових звершень та втілення спортивних мрій!», – повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також