Сьогодні, 16 лютого, ми відзначаємо дві важливі події: День Єднання України та День Незалежності Литви

by Redaktor
Снимок экрана 2024 02 16 в 17.26.52

Ідея Дня Єднання України виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про можливе вторгнення російських військ в Україну, президент України Володимир Зеленський видав Указ, відзначаючи 16 лютого як День Єднання, який символізує нашу єдність та солідарність у важкі часи. Про це він повідомив у відеозверненні до українців у понеділок, 14 лютого 2022 року.

Також щиро вітаємо наших литовських друзів з Днем Незалежності! Сьогодні – день, коли відзначається сила та незламність вашого народу, його бажання розвивати сильну, процвітаючу державу. Ми вдячні за вашу підтримку та дружбу, а також за надзвичайно важливі ініціативи у сфері освіти та благоустрою. 

Нагадаємо, що Литва відбудовує Бородянську школу номер 1, на сесії вже було затверджено рішення про перейменування закладу освіти на литовсько-український ліцей, також Литва буде допомагати з благоустроєм садочку «Пінокіо».

Нехай цей день буде нагадуванням про те, що разом ми сильніші. Хай мир та процвітання панує у наших країнах, а наші відносини будуть міцними і невичерпними! 🇺🇦❤️🇱🇹

Снимок экрана 2024 02 16 в 17.26.39

Читати також