Засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської тергромади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

by hostwx

21 липня відбулось засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. під головуванням директора КП БСР «Бородянкатеплопостачання», депутата селищної ради Сергія Кулика.

Цього дня керівники структурних підрозділів доповіли про хід виконання заходів із підготовки до чергового опалювального сезону. Також розглянуто питання про відключення споживачів від централізованого теплопостачання. В прийдешньому опалювальному сезоні житловий сектор (багатоквартирні будинки) смт Бородянка практично весь переходить на індивідуальне електричне опалення. Що стосується будинків по вул. Паркова, 3, та Вокзальна, 6 і 11, то тут найближчим часом з цього питання мають відбутися загальнобудинкові збори мешканців.

Читати також