Виїзна робоча зустріч із громадою села Пилиповичі

by hostwx

Виїзна робоча зустріч із громадою села Пилиповичі

18 травня селищний голова Олександр Сахарук спільно з т.в.о. старости села Пилиповичі Оленою Короткою зустрілись із передставниками громади села. На цій зустрічі також були присутніми депутат обласної ради Сергій Федорченко, голова  комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток Бат Батов, начальник відділу Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Ігор Габорець, члени комісії, фахівці та депутати селищної ради, представники агрофірми «Землі Київщини». Предметом зустрічі стало звернення мешканців села щодо обробки сільгосппідприємством 18 га землі, які знаходяться в безпосередній близькості від їхніх домогосподарств.

Спілкування здебільшого відбулось у форматі «запитання-відповідь». Як підкреслив Олександр Сахарук, комунікація з людьми має бути наріжним каменем для підприємців, що проводять свою діяльність на певній території, людей потрібно чути і належним чином їх інформувати щодо своїх намірів. Представники «Земель Київщини» роз’яснили громаді, що ними все здійснено в рамках чинного законодавства, поле орендовано у однієї особи, що мала на це відповідне право власності. Що стосується обробітку землі, то аграрії використовують високотехнологічне обладнання, сучасні обприскувачі і виключно сертифіковані в Україні засоби захисту рослин та добрива.

В подальшому селищний депутат, директор ПСП «Колос» Бат Батов висловив власне бачення ситуації, в т.ч. щодо безпеки бджільництва та приватних господарств. Резюмуючи обговорення, очільник Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, зокрема, зазначив, що буде зроблено запити щодо правомірності набуття права власності на ці земельні ділянки з наступним зверненням до компетентних органів, вичерпну та достовірну інформацію про результати громаді надаватиме т.в.о. старости Олена Коротка, аби в подальшому унеможливити можливі спекуляції з цієї теми.    

Читати також