Робоча нарада

by hostwx

22 вересня Олександр Сахарук провів нараду, темою якої було посилення спільних заходів з погашення суб’єктами господарювання заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.
Участь в засіданні взяли начальник відділу фінансів виконавчого органу Бородянської селищної ради Олена Григораш, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого органу Бородянської селищної ради (інспектор праці) Руслан Карасьов, начальник відділу забезпечення наповнення бюджету № 5 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Анатолій Ткаченко, начальник Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлія Титенко, заступник начальника Бородянського РВ ДВС Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Ірина Ободзінська, начальник Бородянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Алла Ковальська.
На нараду було запрошено фізичних осіб-підприємців та директорів підприємств, що здійснюють діяльність на території Бородянської селищної ОТГ та мають заборгованість із сплати єдиного соціального внеску. Боржникам, які мають значну заборгованість або спірні питання щодо виникнення заборгованості, було запропоновано алгоритм дій для найшвидшого погашення заборгованості.
У своєму виступі Ірина Ободзінська зазначила, що основними заходами щодо стягнення заборгованості з ЄСВ є накладення арешту на майно та кошти боржника в фінансових установах. Якщо майно відсутнє, то за наявності достатніх підстав Державна виконавча служба звертається до суду щодо тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за межі України.
Під час заходу учасники обговорили робочі моменти щодо обміну інформацією між контролюючими органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, напрацювали план заходів щодо стягнення заборгованості з ЄСВ та посилення роботи в цьому напрямку.

Читати також