Робоча нарада

by hostwx

12 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та старостами округів громади. Як і щотижня, вони доповіли  щодо нагальних проблемних аспектів життєдіяльності громади, озвучили свої пропозиції з їхнього вирішення.

У своєму виступі Георгій Єрко наголосив, що наступний опалювальний сезон буде складним, підкреслив, що, не зважаючи на обмежене фінансування, кошти громади насамперед спрямовуються на відновлення житла, інфраструктури та на підтримку людей. Очільник громади також роз’яснив, що друга черга встановлення вікон замість пошкоджених гальмується переможцем відповідного тендеру, та запевнив, що цю соціально гостру ситуацію тримає на особистому контролі.

Цього дня директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що на обліку 615 осіб, за тиждень 14 громадян працевлаштовано, 12 осіб отримали міні-гранти на розвиток бізнесу на загальну суму 2 млн. 600 тис. грн. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська анонсувала кінотур «Кіно заради перемоги», який найближчим часом відбудеться в Бородянці, де всі бажаючі дивитимуться фільми українських авторів протягом дня на великому екрані на площі імені Тараса Шевченка в Бородянці.

Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко поінформувала, що з 13 по 16 вересня фахівці Товариства Червоного Хреста України працюватимуть у Палаці культури імені Т.Шевченка та модульному містечку в Бородянці, тож власники зруйнованого житла мають змогу оформити матеріальну допомогу. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про завершення протягом тижня будівельних робіт у школах Мирчі та Майданівки.

Цього дня перед присутніми виступила представниця Луганської обласної громадської правозахисної жіночої організації «Чайка» Лариса Заливна, яка винесла на обговорення декілька зауважень та пропозицій зі співпраці з громадськими організаціями, надання допомоги постраждалим в окупації та людям похилого віку. Коментуючи її виступ, зокрема, директор ЦСПР Людмила Бойко запропонувала відкрити в Бородянській ОТГ громадську приймальню, що надавала би юридичну підтримку людям похилого віку.

 

Читати також