Пленарне засідання третьої сесії Бородянської селищної ради VІІІ скликання

by hostwx

12 березня відбулось пленарне засідання третьої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Депутатами було розглянуто 151 питання, 125 з яких було попередньо опрацьовано комісією з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток. Більшість питань депутатами цього дня було затверджено, щодо ряду заяв підтримано рекомендації комісії та відмовлено громадянам, зокрема, в наданні дозволу на розробку технічної документації зі землеустрою з об’єктивних причин. Всі зазначені матеріали на сесії представила начальник земельного відділу Анна Зеленко.

У другій частині начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів щодо укладення та припинення дії договорів оренди, про приймання та передачу з балансу та на баланс основних засобів, про внесення змін до органів управління закладів освіти тощо. Начальник управління фінансів Олена Григораш поінформувала присутніх щодо внесення змін до місцевого бюджету.

На завершення керівництвом селищної ради та депутатами обговорено терміни проведення наступних засідань сесій, зокрема, в зв’язку з великою кількістю соціально важливих питань по земельній комісії попередньо вирішено проводити їх двічі на місяць.

Читати також