Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Новозаліському та Шибенському старостинському округах

by hostwx

16 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Новозаліському та Шибенському старостинському округах. У поїздці очільника громади супроводжувала завідувачка сектором з питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина.

На прийомі в Новому Заліссі були присутні староста округу Павло Навальний і депутати Бородянської селищної ради Ірина Орел та Ігор Конопацький. Чільними проблемними питаннями, що обговорювались, стали: проєкт енергозбереження по опорному закладу освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», потреба в ремонті харчоблоку школи, проект ремонту системи водовідведення та матеріально-технічне забезпечення дитсадка, облаштування автобусних зупинок (на балансі Київоблавтодору) та камер відеоспостереження. Ігорем Конопацьким озвучено ряд питань щодо проєкту заміни водогону та пропозицію продовжити роботу зі заміни мережі на інших вулицях Нового Залісся. В ході поїздки Олександр Сахарук також відвідав село Небрат, запевнивши, що ФАП працюватиме в звичному режимі, а в перспективі розглядається можливість розміщення в приміщенні колишньої сільської ради одного з офісів поліцейського громади.

  Більшість питань, порушених громадянами на прийомі голови  в Шибеному, який відбувся за участі старости Ольги Савенок та депутата Бородянської селищної ради Любові Свінтуховської,  стосувались оформлення земельних ділянок. Крім цього людей турбує якість опалення клубу, занизька напруга в електромережі, наявність пасовищ, реорганізація бібліотеки та інш. Директор школи Тетяна Лозенко у своєму виступі подякувала за допомогу депутатам Юрію Тесленку та Любові Свінтуховській, а також СТОВ «Деренківець».

Читати також