Книга і музика – вічні цінності

by hostwx

30 вересня в палаці культури ім. Т.Г.Шевченка проходила святкова нарада з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Міжнародного дня музики.
Цікаво, а ви пам’ятаєте свою першу книжку? А коли востаннє були в бібліотеці? Між тим, бібліотекарі все життя поруч із нами, ці справжні хранителі мудрості і знань. Бібліотекар – це вартовий знань, це людина, що опікується збереженням культурних, технологічних та історичних здобутків людської цивілізації, і в змозі прищепити дитині любов до книги, а дорослим – до навчання і відкриття нового та ще незнаного світу людських можливостей. І жодні сучасні гаджети їх не замінять. До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

1

3 2

 

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі. 

4

5 6

 

Книга і музика – це ті вічні цінності, без яких неможливо уявити собі цивілізований світ, наше людство.

Під час святкування вітали бібліотекарів та музичних працівників – добрим словом, гарним побажанням, щиро й від душі. Бажали їм творчих відкриттів і злетів, яскравого натхнення, добробуту та миру в родинах! 

Читати також