Футбольний турнір «Діти Дітям» та зіркові гості

by hostwx
13f9d24e C480 4359 A42e D9f63aa1dd3c

Волонтерський центр гуманітарної допомоги «Печерськ» організовує  благодійний дитячий футбольний турнір «Діти Дітям».

1 червня до дня захисту дітей на території навчально-тренувального комплексу Федерації футболу України ім. Віктора Баннікова відбудеться благодійний дитячий футбольний турнір «Діти Дітям».

Основною ідеєю заходу є показати, що діти, як і дорослі, своїми добрими справами можуть допомогти дітям, які опинилися в страшній окупації, підтримати їх спортивний дух і показати, що ми єдині і поборемо ворога тільки разом! Діти є нашим головним натхненням, майбутнім нашою Країни. 

Наша задача – створити для всіх учасників турніру атмосферу справжнього футбольного свята, територію дружби і взаємодопомоги, демонстрації переваг здорового, спортивного способу життя. 

Змагання відбуватимуться за участі чотирьох дитячих команд: 

ДЮСШ «Бородянка» 

ДЮСШ «Атлет»

ФА «Бенфіка»

МФК «Бровари».

У фіналі турніру після юних спортсменів на поле вийдуть зірки спорту, культури та журналістики. Збірна команда журналістів та учасники зіркового футбольного клубу  «Маестро» зіграють дружній матч. 

Ведучі благодійної Акції: Олександр Педан та Анна Заклецька

Коментатор турніру: Андрій Федорів

Серед зіркових гравців ви побачите: Євгена Нищука, Вадима Олійника, Ярмака, Олександра Павлика, Віталія Борисюка, Миколу Матросова, Ігоря Грохоцького, Дмитра Бабака, Дениса Мусаєва, Едуарда Цихмейструка, Владислава Ващука, Бєліка Олексія, Ігоря Циганика та інших. 

Після захоплюючих поєдинків діти будуть відмічені цінними сувенірами та грамотами, а переможці – кубками.

Особливої уваги ми привернемо вихованцям з ДЮСШ «Бородянка» та дітям зі смт Бородянка, які отримають цінні подарунки від наших партнерів і меценатів: 

Федерації футболу України, особисто від захисника київського «Динамо» Олександра Сироти, ресторану «Спайсі но Спайсі» та інших.

Підтримати творчу атмосферу акції нам допоможуть вихованці будинку дитячої творчості Подільського району ансамбль «Зернятко» та Київського палацу дітей та юнацтва.

Організатори події: Волонтерський гуманітарний центр «Печерськ»,Благодійний фонд «Гуманітарний штаб «Ми разом»,ФК «Маестро».

Вхід на турнір вільний. Благодійні внески підуть на підтримку дітей смт Бородянка (Бучанського району) – тим, чиє мирне життя постраждало від військового вторгнення РФ на територію України!

 Початок заходу в 10:00 в НТК імені Віктора Баннікова за адресою м. Київ, Госпітальний провулок, 1.

Діти України за Мир! Разом переможемо!

Контактна особа для акредитації: Єсипова Дар’я Андріївна (Моб: +38 063 877 14 78,  e-mail: [email protected])

Читати також