Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

by hostwx

Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про те, що з 15 лютого по 15 березня 2022 року в Київській області оголошується Місячник професійної орієнтації (далі – Місячник профорієнтації).

 Місячник профорієнтації проводиться в онлайнформаті для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх батьків.

Основна мета проведення Місячника: допомога у професійному самовизначенні, актуалізація внутрішніх ресурсів особистості для здійснення первинного вибору професії.

 Основною змістовною частиною Місячника є другий профорієнтаційний онлайн-марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього». У форматі прямих ефірів з учасниками буде працювати 21 спікер (практичні психологи, коучі та фахівців з профорієнтації) від відповідальних організаторів: Київського обласного центру зайнятості, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та молодіжного центру «Зустріч» (м. Переяслав).

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання “Ким ти хочеш бути?” Тоді Вам до нас!

На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі з практикуючими тренерами і психологами. Спікери: науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:

– відшукати свій внутрішній потенціал,
– навчать трансформувати мрії у цілі,
– подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній
самоактуалізації;
– зорієнтують у різноманітті професій.

Перелік тем та дат прямих ефірів – Додаток 1.

Читати також