Апаратна нарада

by hostwx

21 грудня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради. Першочергово він анонсував візит у Бородянську громаду народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк. Її звіт та прийом громадян відбудеться 22 грудня з 11 години у малому залі Бородянського палацу культури імені Тараса Шевченка.

Надалі директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів, що допоки відсутня постанова Кабінету Міністрів України, якою було б затверджено тарифи по медичних гарантіях та тарифікацію зі змінами у розмірі заробітних платах медичних працівників. Позитивним є вирішення питання щодо роботи пологового відділення, натепер отримано 7 пакетів медичних гарантій, очікуються ще 3. Також спільно з начальником другого відділення Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній райвіськкомат) Володимиром Контратенком ним порушено питання фінансування роботи медичних комісій для призову у ЗСУ. Натепер ця установа обслуговує усіх призовників Бучанського району, тож має бути пропорційне виділення коштів громадами.

Директор КНП «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський у своєму виступі зупинився на статистиці зі захворюваності на коронавірус і вакцинації від COVID-19 та наголосив, що фахівцями «невідкладної допомоги» за тиждень здійснено біля 100 виїздів на виклики. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила про завершення навчання в закладах освіти, в дитсадках та школах тривають новорічні свята в різних форматах, для дітей за кошти громади закуплено подарунки.

На засіданні цього дня також обговорено питання чищення доріг від снігу, вивезення сміття та інш.

В ході наради селищний голова подякував начальнику відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинській за належну організацію відкриття Новорічної ялинки в Бородянці та цікаві розважальні заходи для малечі в «Резиденції Святого Миколая», які триватимуть до 30 грудня.

Читати також