Апаратна нарада

by hostwx

19 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств ради. Протягом засідання обговорено головні питання життєдіяльності громади, такі як забезпечення надання громадянам належної якості послуг різного рівня, питання благоустрою, чергового опалювального сезону та інш.

У своєму виступі Олександр Сахарук підсумував головне за минулий тиждень, окремо зупинившись на ініціативах і напрацюваннях Асоціації міст України. На нараді тривалим також було обговорення роботи медичної галузі, мова йшла про вакцинацію населення від коронавірусу, матеріально-технічне забезпечення первинної та вторинної ланки медицини, тощо.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила про підготовку закладів освіти до нового навчального року, так наразі вже отримано парти для перших класів, тривають роботи з протипожежних заходів у дитсадку с. Загальці. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик озвучив аспекти  питання підготовки котелень до зими. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла щодо підготовки до презентації Бородянської ОТГ на обласному заході з нагоди Дня Хрещення Русі та запросила присутніх на відзначення Дня села Дружня, яке відбудеться 24 липня.

Читати також