Апаратна нарада

by hostwx

12 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, організацій та установ громади.

Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев у виступі зупинився на питанні матеріально-технічного забезпечення лікарні. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що протягом тижня було 76 викликів невідкладної медичної допомоги та закликав усі організовані колективи Бородянської громади активніше долучатися до процесу вакцинації від коронавірусу.

Темою виступу начальника відділу освіти Тетяни Кравчук була підготовка до нового начального року, зокрема, завершено ремонт мережі водовідведення в Новогребельській школі, даху Бородянської школи № 1, тривають інші ремонтні роботи. Олександр Сахарук подякував начальнику відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинській за самобутні та цікаві свята до Івана Купала, які відбулись у Мирчанському, Майданівському, Пилиповицькому та Шибенському старостинських округах. Як зазначила Наталія Вишинська, логічним завершенням циклу «Зелених свят» став захід у Бородянці «Сонцеграй зустрічай», який відбувся 11 липня на площі ім. Тараса Шевченка в фольклорно-молодіжному форматі. Натепер активно триває підготовка до відзначення в громаді 30-річчя незалежності України.

На нараді також обговорено роботу Центру надання соціальних послуг та Бородянської філії КОЦЗ, надання ЦНАПом послуг зі земельних та юридичних питань, яке розпочалось цього дня, та інше.

Читати також