Апаратна нарада

by hostwx

5 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств громади. Відкриваючи нараду, він привітав із днем народження Ігоря Чебишева – директора КНП БСР «Бородянська ЦРЛ», щиро подякувавши знаному на теренах Київщини та України лікарю за високий рівень професіоналізму, чуйність та вірність своєму благородному покликанню.

У виступі на засіданні Ігор Чебишев зупинився на ліцензуванні роботи пологового відділення в світлі нових вимог МОЗу щодо посади дитячого анестезіолога та зазначив, що Бородянська ЦРЛ наразі в числі резервних стаціонарних відділень, які можуть надавати допомогу хворим на коронавірус, проте для дотримання нових вимог потрібно значне технічне дообладнання. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що натепер чільним завданням первинної ланки медицини є максимальна вакцинація громадян і до цього докладаються всі можливі зусилля і ресурси.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про звіти директорів шкіл, які опубліковані на сайтах, та ремонтні роботи у  закладах освіти. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував щодо виплати заборгованості по допомозі з безробіття та запросив фахівців кадрових служб на семінар по змінах у законодавстві. Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко підсумували результати об’їздів старостинських округів Бородянської громади, завдяки яким послуги надано більшій кількості соціально незахищених громадян.

На нараді також обговорено надання нових видів послуг ЦНАПом, підготовку бюджету на 2022 рік, участь громади в земельних аукціонах, підготовку до нового опалювального сезону, тощо.

Селищний голова Олександр Сахарук представив усім нову завідувачку сектором місцевого розвитку – Анну Шарікову та запропонував облаштувати в Бородянці фан-зону до майбутнього Чемпіонату світу з футболу-2022. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запросила присутніх на святкування Івана Купала, яке відбудеться 6 липня в с. Шибене та с. Мирча о 17.00, в с. Пилиповичі – о 20.00.

Читати також