Апаратна нарада

by hostwx

11 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі секретаря ради Георгія Єрка, керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та старост старостинських округів Бородянської селищної ОТГ. Відкриваючи нараду, очільник громади наголосив, що самоврядна влада в умовах загальнодержавного локдауну повноцінно працює, виконуючи всі передбачені законодавством функції.

В ході засідання обговорено роботу комунальних служб громади в умовах погіршення погодних умов, впорядкування трудового архіву, ряд питань сфери соціального захисту, зокрема, надання послуг соціальними працівниками, реєстр дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, тощо.

Найбільшу увагу цього дня Олександр Сахарук приділив роботі старостинськихокругів, доручивши старостам у тижневий термін надати докладний аналіз існуючих уселах проблем різного формату і рівня, таких як благоустрій, проекти капітального будівництва, співпраця з підприємцями та орендарями землі. У своєму виступі він підкреслив, що старости мають бути єдиною командою ефективних менеджерів своїх округів.

Читати також