Відновлення Бородянської громади триває

by hostwx

Відновлення Бородянської громади триває завдяки акумулюванню коштів та ресурсів різних рівнів. В оселях мешканців та під’їздах багатоповерхівок за рахунок державних програм замінено вікна, відремонтовано частину дахів. Цей процес продовжується. Попри складні погодні умови, тривалу відсутність електроенергії та повітряні тривоги, бригади будівельників наразі ремонтують дахи 16-ти багатоповерхових будинків у Бородянці. Роботи ведуться за рахунок державного бюджету.

Ще на двох дахах – за рахунок коштів благодійних фондів. Головним завданням є здійснення якісного ремонту в максимально стислі терміни.
Ремонти відбуваються під час зимового періоду. Фактором впливу також є різний ступінь складності робіт: від часткової до повної заміни покрівлі. До того ж, роботи виконуються на відкритих дахах, тож на деяких об’єктах виникли підтоплення верхніх поверхів.
Зауважимо, що всі технічні наслідки протікань буде усунуто. Крім цього, виконкомом селищної ради буде сформовано комісію з вивчення цього питання для подальшого обстеження та відшкодування збитків власникам таких помешкань.

Читати також