Пленарне засідання 30 (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

25 листопада відбулось пленарне засідання 30 (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Розпочинаючи засідання, депутати та всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих Героїв України, цього тижня Бородянська громада отримала звістку про загибель військовослужбовця Ігоря Кучерова.

Георгій Єрко у вступному слові також значну увагу приділив забезпеченню належного функціонування пунктів обігріву, підкресливши, що потрібно згуртовано працювати, кожному – на своїй ділянці цивільного фронту. Перед депутатами виступив заступник селищного голови Костянтин Мороз, який закликав їх доєднатись до збору гуманітарної допомоги від Бородянщини деокупованим селам Миколаївщини та Херсонщини.

На порядку денному депутатами розглянуто одне питання – про внесення змін до бюджету Бородянської тергромади на 2022 рік. Щодо цього доповіла начальник фінансового управління Олена Григораш. Після обговорення депутатами вирішено за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що склався станом на 01.01.2022 р., виділити  кошти на виготовлення ПКД на будівництво споруди цивільного захисту при Бородянській гімназії та капітальний ремонт приміщення ЗДО Загальцівського ліцею. Наявність ПКД у подальшому надасть змогу подавати ці проєкти для участі у різних програмах, як державних, так і міжнародних. Також виділено 370 тис. грн. на поточний ремонт задля усунення приписів ДСНС, а 3 млн. 830 тис. грн.. на здійснення капітального ремонту покрівель Шибенської філії, Новокорогодської та Новогребельської гімназій, в т.ч. на виготовлення ПКД на ці ж роботи.

 

 

Читати також