ДТЕК повертає світло: на Київщині протягом грудня відновили електропостачання для майже тисячі родин

by Redaktor
Енергетики ДТЕК відновлюють електропостачання після обстрілів

В грудні аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули електропостачання у 843 домівки, що були без світла через пошкоджені обстрілами лінії та енергоб’єкти. Усього за 2023 рік енергетики відновили електропостачання для майже трьох тисяч родин області.

Вже другий рік повномасштабної війни енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі роблять все можливе, щоб всі клієнти мали вдома світло і відновлюють мережі, котрі руйнує ворог своїми обстрілами.

Протягом грудня фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання для 843 родин регіону, що залишилися без електрики в результаті бойових дій. Загалом за 2023 рік енергетики відновили електропостачання для 2 661 родини області.

«Енергетики ДТЕК вже два роки працюють в умовах підвищеної небезпеки та відновлюють мережі, зруйновані через ворожі атаки. З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року наші фахівці відновили світло вже понад 1,4 млн домогосподарств Київщини*. Наш найперший пріоритет – забезпечити клієнтів світлом в найкоротші терміни.» – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Якщо у вас зникло світло – просимо повідомляти до ДТЕК Київські регіональні електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, Facebook, контакт-центр: для стаціонарних телефонів (044)4590740, для мобільних телефонів (067/099/093)4957040, чат-бот у Viber та Telegram.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло 2 і більше рази.

Читати також