“БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ” повідомляє!

by Redaktor
1

КП БСР “БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ” повідомляє своїх споживачів, що заборгованість населення за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення зростає кожного місяця та складає більш як 3,5 млн. грн.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №1405 від 29 грудня 2023 року, Уряд України скасував запроваджену на початку повномасштабної агресії заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їхньої несплати або неповної оплати, а також заборону на нарахування та стягнення штрафів та пені, інфляційних втрат. На підставі цієї Постанови КП БСР “Бородянкатеплопостачання” подали до Бородянського районного суду вже понад 20 заяв про стягнення заборгованості за послуги на суму 310 698 грн. 00 коп.

У зв’язку з невчасною оплатою споживачами за послуги у Підприємства накопичуються борги за використану у виробництві електричну енергію, що в подальшому може призвести до подачі води за графіком.

Якщо в силу певних обставин Споживач не має можливості повністю сплатити весь борг, для врегулювання питання заборгованості, необхідно невідкладно звернутися до абонентського відділу та укласти договір про реструктуризацію заборгованості, згідно з яким буде проводитися щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасна сплата поточних платежів за поточні нарахування.

КП БСР “БОРОДЯНКАТЕПЛОПОСТАЧАННЯ”, просить споживачів бути відповідальними, вчасно проводити оплату за спожиті послуги та не допускати накопичення боргу!

Читати також