Апаратна нарада

by hostwx

30 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, представників старостинських округів, керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. Відкриваючи нараду, він наголосив, що Бородянська ЦРЛ працює в звичному режимі і наразі не входить до переліку закладів, які буде перепрофільовано під спеціалізований медичний заклад для хворих на коронавірус. У лікарні натепер триває облаштування відокремленого відділення на 30 місць для хворих, що потребуватимуть кисневої підтримки, це потребує значних коштів та відповідного високотехнологічного забезпечення.

В ході наради обговорено продовження першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання, роботу старостинських округів за відсутності призначених старост, напрацювання пропозицій до бюджету громади на 2021 рік, роботу служби у правах дітей та соціального захисту.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила, що 3 класи в ОТГ навчаються дистанційно, триває підготовка на наступний рік програм із харчування дітей, з їхнього підвезення до навчальних закладів та інш. На територіальному конкурсі “Учитель року-2021” у номінації “Українська мова та література” цьогоріч перемогла вчитель  Бородянського академічного ліцею Людмила Шимко

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська зазначила, що аматорські колективи беруть участь у чотирьох онлайн-конкурсах, та поінформувала про оголошення конкурсів на вакансії директора і художнього керівника палацу культури імені Тараса Шевченка, а також директора публічної бібліотеки в Бородянці.

Читати також