Звіт про роботу архівного сектору за 2022 рік

by hostwx

У результаті військової агресії росії щодо України під час окупації Бородянської тергромади російськими військами було частково пошкоджено документи Бородянської селищної ради з основної діяльності та кадрових питань (особового складу), зокрема, протоколи сесій, засідань виконавчого комітету, розпорядження селищного голови і т.д., які утворились в процесі діяльності селищної ради. Протягом 2022 року архівним сектором виконано обширну роботу з розшуку втрачених документів та реставрації пошкоджених. Таким чином, було збережено та реставровано приблизно 90% документів селищної ради з основної діяльності та кадрових питань (особового складу).

Підготовлено розпорядження селищного голови «Про створення Комісії зі службового розслідування факту втрати документів і справ у структурних підрозділах Бородянської селищної ради». Під методичним керівництвом архівного сектору на чолі зі завідувачем сектору Іваном Кириченком структурними підрозділами селищної ради проведено перевірку наявності документів у підрозділах та їх втрату. За результатами роботи Комісії, архівним сектором складено Акт про нестачу справ (документів) у структурних підрозділах селищної ради.

         При підготовці Зведеної номенклатури справ селищної ради на 2023 рік архівним сектором було враховано та рекомендовано структурним підрозділам селищної ради акцентувати особливу увагу на документах щодо військової агресії росії до України, з метою їх систематизації, фіксації для подальшого передавання до державного архіву Бучанської РДА для постійного зберігання.

 

Читати також