Засідання виконавчого комітету

by hostwx

2 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Перед членами виконкому цього дня виступила обласна депутатка Галина Єрко, зупинившись на питанні відбудови Бородянської тергромади, співпраці на всіх рівнях, зокрема, щодо звернення до Верховної Ради України по активізації роботи програми «Нова оселя» та проведення особистих прийомів громадян у старостинських округах. До порядку денного начальником відділу містобудування та архітектури Юрієм Міщенком було внесено додатково питання про демонтаж у Бородянці будівлі відділення поліції по вул. Центральній, тож у цілому розглянуто 36 питань.

У звіті директора КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігоря Чебишева, зокрема, зазначено, що протягом 2022 року цей багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад надавав вторинну (спеціалізовану) стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу населенню згідно договору з НСЗУ на 11 пакетів, маючи  перший акредитаційний сертифікат. У стаціонарних відділеннях лікарні проліковано 3 296 пацієнтів, з них 176 дітей. Витрати на медикаменти склали на 1 ліжко-день – 125,04 грн., на харчування -32,90 грн. Керівник вторинної ланки медицини також подякував Бородянській селищній раді за суттєву підтримку галузі, особливо під час деокупації, та окреслив проблематику 2023 року.

У своєму звіті заступниця директора КНП БСР «Центр ПМСД» Ольга Килимник повідомила, що на території Бородянської ОТГ діє 23 лікувально-профілактичних підрозділи Центру. За 12 місяців 2022 року кількість відвідувань лікарів складає 34 898, із них дітьми 9 881. Пункт невідкладної медичної допомоги Центру ПМСД оснащений 2 машинами невідкладної меддопомоги, у зміні працює 2 фельдшерські бригади, якими здійснено 4295 виїздів,  із них до дітей – 236. Окрему увагу в звіті приділено значній гуманітарній допомозі, отриманій після деокупації тергромади від міжнародних благодійних фондів та неурядових громадських організацій. Так, від Tesla Powerwall в АЗПСМ в Бородянці встановлено сонячну електростанцію, Асоціація «Medicos del Mundo» (Іспанія) надала лікарські засоби, вироби медичного призначення, медичне обладнання (ЕКГ, глюкометри, ноутбуки, принтери), Міжнародна організація Unicefзасоби особистої гігієни, памперси дорослі та дитячі, Благодійна організація «Благодійний Фонд», Національна агенція гуманітарної допомоги «Здорові» – лікарські засоби, засоби індивідуального захисту, Громадська організація «Спільноти самодопомоги» та Благодійна організація «Благодійний Фонд «Хелп Україна» – лікарські засоби, Міжнародний комітет Червоного Хреста – медичні вироби, засоби індивідуального захисту, деззасоби. Благодійною  організацією Project Hope проведено ремонтні роботи, зокрема, в адміністративному корпусі Центру ПМСД  встановлено вікна, зроблено опалення, проведено ремонт покрівлі будівлі та інш.

 Надалі членами виконкому розглянуто ще ряд щорічних звітів, серед яких про діяльність КО БСР «Благоустрій-Бородянка» (доповідач – Юрій Патока), звіт комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бородянської селищної ради про проведену роботу (доповідач – Тетяна Вишняк), звіт комісії з житлових питань про проведену роботу (доповідач – Алла Касьяненко), звіт адміністративної комісії та опікунської ради  (доповідач – Наталія Шевченко), звіт про діяльність комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Бородянської селищної територіальної громади у 2022 році (доповідач – Вероніка Сміщук). Крім цього, затверджено технологічні картки адміністративних послуг та інформаційні картки адміністративних послуг відділу реєстрації місця проживання БСР, щодо яких присутніх поінформувала начальниця відділу місця реєстрації Марія Кошка, було заслухано начальницю відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмилу Хоменко з питання проходження опалювального сезону 2022/2023 років. На засіданні також виступила завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова з питань про виконання «Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період 2020-2022роки» за 2022 рік та про хід і результати виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Бородянської селищної ради в 2022 році.

На завершення засідання виконавчим комітетом прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги 11 громадянам та розглянуто ряд інших питань. З матеріалами виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному сайті Бородянської селищної ради за посиланням  https://bsr.gov.ua/vikonavchiy-komitet

Читати також