Стратегія – ключ до розвитку громади

by hostwx

Сьогодні з візитом у Бородянській селищній ОТГ перебували почесні гості в особі виконавчого директора Київського регіонального відділення Асоціації міст України, народного депутата ВРУ восьмого скликання Олександра Дехтярчука, кавалера орденів «За заслуги» І–ІІІ ст. та Ярослава Мудрого IV–V ст., фундатора реформи децентралізації в Україні, знаного науковця, голови постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою, депутата Київської обласної ради, Президента ВГО “Клуб мерів” Володимира Удовиченка, консультанта з місцевого економічного розвитку Київського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Ревенко.

Селищний голова Олександр Сахарук ознайомив гостей зі складним шляхом створення ОТГ, який тривав з 2015 по грудень 2018 року, коли відбулись перші вибори. Він докладно розповів, як покроково громада переймала на себе колишні функції району, як створювались соціально важливі підрозділи, напрацьовувались проекти і Стратегія розвитку. В Центрі СПРН «Довір’я» відбулась презентація звіту про хід виконання зазначеної стратегії та соціально-економічного розвитку за І півріччя 2020 року, який представила завідувач сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова. Тоді як директор Центру, депутат селищної ради Людмила Бойко розповіла про вчасну та важливу волонтерську підтримку, надану громадою з початком карантину незахищеним верствам та первинній ланці медицини.

В подальшому ході візиту поважні гості відвідали такі потужні підприємства, що забезпечують ОТГ стабільні робочі місця та податки, як ПСП «Колос», ТОВ «Алюпол», ТОВ «Надєжда», ТОВ «Термінал-Автологістика». З керівниками зазначених підприємств обговорено співпрацю з місцевим самоврядуванням та подальші перспективи. Також очільник громади Олександр Сахарук провів символічну екскурсію Бородянською амбулаторією ЗПСМ та запросив усіх до Інклюзивно-ресурсного центру, створенням якого пишаються в Бородянській громаді, бо такі центри надають суттєву предметну допомогу дітям з особливими освітніми потребами.

На завершення гості відвідали Дружнянський та Пилиповицький старостинські округи, де поспілкувались із в.о. старост та місцевими депутатами, оглянули дитсадок, нове поштове відділення, школу, амбулаторію та стадіон зі штучним покриттям.

Підсумовуючи цьогоденні зустрічі, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Дехтярчук підкреслив, що за неповні 2 роки в Бородянській громаді вже є багато позитивних змін та втілених соціальних проектів. Головне, що є стратегія розвитку і згуртована команда однодумців.

Читати також