Робочі наради

by hostwx

6 березня заступник селищного голови Костянтин Мороз провів щотижневі робочі наради з керівниками структурних підрозділів Бородянської селищної ради, комунальних служб, старостатів, організацій та установ тергромади. Серед  обговорюваних питань – проведення комісійного обстеження пошкоджених російськими окупантами помешкань, чиї власники тільки тепер уперше звернулись з цим питанням до ЦНАПу, ситуація зі захворюваністю на коронавірус, проблематика спроможної мережі закладів медицини ІІ рівня.

Начальниця відділу освіти Наталія Новікова на засіданні поінформувала, що розпочато підвезення учнів зі Загальцівського старостинського округу на навчання в Качалівську філію Опорного закладу освіти «Загальцівський ліцей». Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла щодо облаштування Польського простору в Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка, яке здійснюється за підтримки колег з міста-побратима Мінськ-Мазовецький.

Заступник селищного голови Костянтин Мороз зупинився на ряді проєктів відновлення, що заплановано або розпочато реалізовувати в Бородянській тергромаді. Так, мова йшла про оголошений НЕФКО проєкт «Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення на території Бородянської селищної територіальної громади», проєкт  UA2011-01 “Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення”, який фінансується Урядом Великої Британії, отримання адресної допомоги для громадян від УВКБ ООН тощо.

 

Читати також