Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування – «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області»

by hostwx
8ff3f54d 6365 4d6f 99eb 414f24a6f8be

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування – «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області».

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бородянська селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування – «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення генерального плану полягає в обґрунтуваннідовгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 18.07.2022по 01.08.2022;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров‘ям населення, що стосується документа державного планування Бородянська селищна радаза адресою: вул. Паркова, 5, смт Бородянка, Бучанський район,Київська обл., 07801, а також на офіційному сайті https://bsr.gov.ua/ протягом 15 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Бородянська селищна рада за адресою: вул. Паркова, 5, смт Бородянка, Бучанський район,Київська обл., 07801.

Електронна адреса: [email protected]

Строк: з 18.07.2022 по 01.08.2022;

Відповідальна особа: Начальник відділу містобудування та архітектури Бородянської селищної ради Міщенко Ю. М.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Бородянська селищна рада за адресою: вул. Паркова, 5, смт Бородянка, Бучанський район, Київська обл., 07801.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Читати також