Комісія ТЕБ та НС, 26.05.2020 р.

by hostwx

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 травня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ОТГ. В її роботі взяли участь депутат Київської обласної ради Сергій Федорченко, депутати громади та директори дитячих садків. 

Відкриваючи засідання, селищний голова Олександр Сахарук зосередив увагу присутніх на тому, що обласна комісія ТЕБ та НС протокольно дозволила відновити в Київській області роботу транспорту, готелів, дитячих садків, проведення релігійних та спортивних заходів без масового скупчення людей та за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог. Якщо ж ситуація зі захворюваністю громадян на COVID-19 в області погіршиться, то умови карантинних обмежень знову будуть більш жорсткішими. У своєму виступі очільник громади подякував усім за співпрацю та розуміння складної ситуації, в якій під час карантину опинилась держава, підкресливши, що Бородянська ОТГ вірно розставила пріоритети і виділила на потреби галузі первинної та вторинної ланки медицини значні кошти. Крім цього, волонтери під патронатом депутата, директора Центру СПРН «Довір’я» Людмили Бойко надали підтримку соціально незахищеним родинам та тим, хто цього потребує.

Обговорення відновлення роботи дошкільних закладів було тривалим і дискусійним. Як наголосив Олександр Сахарук, громада має забезпечити дітям в умовах карантину безпечне, комфортне та якісне перебування в дитсадках. Групи не повинні бути переповненими, з батьками потрібно провести роз’яснювальну роботу. Начальник відділу освіти ОТГ Тетяна Кравчук закликала поставитись до відкриття дитячих садків дуже відповідально. Що стосується забезпечення засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами, то їх буде придбано.

В підсумку обговорення комісією прийнято рішення відкрити з 15 червня 6 дошкільних навчальних закладів громади – три в Бородянці, а також у селах Пилиповичі, Дружня та Нове Залісся. До цього часу батьки мають відвідати з  дитиною сімейного лікаря, отримавши відповідну довідку, також відбудеться медогляд працівників дитсадків. Представники Держпродспоживслужби району перевірять якість води та зроблять санітарно-епідеміологічне обстеження закладів. КП БРР «Об’єднання шкільного харчування» має підготувати все для повноцінного харчування дітей. Рішення по відкриттю кожного дитсадка буде окремим.

Читати також