Бородянську тергромаду відвідав Президент Фінляндії Саулі Нііністьо

by hostwx

24 січня Бородянську тергромаду відвідав Президент Фінляндії Саулі Нііністьо. У поїздці його супроводжували заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Фінляндії Ольга  Діброва, Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта.

 В Бородянці високого почесного гостя зустрічав в.о. селищного голови Георгій Єрко, який розповів про перші дні війни та страшні руйнування російськими військами мирного селища, в якому відсутні будь-які військові об’єкти. Зруйнований дитсадок «Буратіно», знищені російською авіацією багатоповерхові будинки на в’їзді в Бородянку та у середмісті, спалені ворожими танками приватні оселі громадян – все це вражає жорстокістю російських окупантів.

Саулі Нііністьо цього дня поспілкувався з представниками територіальної оборони Київщини про потужний національний спротив українців. Воїни показали шановному гостю відео бою в передмісті Києва та подарували на згадку ікону Георгія Побідоносця, намальовану на фрагменті ящика з-під набоїв, та шеврон своєї бригади. На сторінці у Twitter Саулі Нііністьо наголосив: «Я залишаюся під глибоким враженням від мужності та рішучості українського народу, як солдатів, так і цивільних. Його пам’ятатимуть наступні покоління».

Президент Фінляндії з делегацією також оглянув у Бородянці графіті знаменитого британського художника Бенксі.

Читати також