Апаратна нарада

by hostwx

24 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ громади. Відкриваючи засідання, він зупинився на ряді організаційних та перспективних питань щодо розвитку інфраструктури Бородянської громади, зокрема, мова йшла про будівництво Великої кільцевої дороги та значний вплив зазначеного проєкту на розвиток Бородянщини.

Надалі в ході засідання директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев докладно зупинився на проблематиці галузі медицини на місцевому рівні, підкресливши, що наразі отримано 8 зі 10 пакетів медпослуг (повторне контрактування), водночас для вирішення накопичених питань потрібно затвердження бюджету на 2022 рік, як громади, так і Київської області в цілому. Директор КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський поінформував щодо зростання кількості хворих коронавірусом та щодо бустерної вакцинації всіх охочих дорослих.

  Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла щодо значної кількості захворювань та ініціювала проведення позачергової комісії ТЕБ та НС для переводу закладів освіти на дистанційне навчання протягом цього тижня. Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко повідомила, що у Клавдієве-Тарасовому розпочав роботу державний хоспіс – соціально важливий медичний заклад, який надає допомогу хворим із прогнозованим летальним наслідком. Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг Світлана През зазначила, що натепер громадяни мають змогу отримати у ЦНАПі 119 видів послуг різного виду. Начальник відділу реєстрації місця проживання Марія Кошка зупинилась на Постанові КМУ від 29.12.2021 р. № 1450 «Про затвердження Порядку встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан».

На нараді також виступила начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк, яка відзначила гарну якісну співпрацю свого підрозділу з поліцейськими офіцерами громади. Начальник відділу по роботі з персоналом Олена Блащук нагадала, що до п’ятниці включно всі працівники органів місцевого самоврядування мають бути вакциновані.

Читати також