Апаратна нарада

by hostwx

4 січня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, організацій, служб та установ, комунальних підприємств громади. Відкриваючи нараду, очільник громади наголосив, що новорічні свята минули без надзвичайних ситуацій, він озвучив план роботи на найближчий час та зазначив, що першочерговим завданням має бути прийняття бюджету на 2022 рік. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів, що попередньо лікарнею отримано 10 пакетів медичних послуг, водночас анонсоване підвищення заробітних плат медичним працівникам ще не затверджено відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Директор КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський поінформував, що протягом тижня до «невідкладної допомоги» надійшло 118 викликів, за весь період пандемії коронавірусу в колишньому Бородянському районі (3 тергромади) зафіксовано 4 293 хворих, з них 251 дитина, 122 медичних працівника, померло 39 осіб. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук у своєму виступі зазначила, що в Бородянському ССЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 завершено ремонт та розпочинається монтаж обладнання у харчоблоці, було пролонговано договір щодо харчування дітей у дитсадках та школах, паралельно тривають тендерні процедури. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик порушив проблему з енергопостачанням, що критично впливає на роботу основних ділянок підприємства і надання послуг споживачам. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк повідомила, що діти незахищених категорій всіх старостинських округів отримали новорічні подарунки, також напередодні свят було відзначено учасників конкурсу малюнків «Діти проти насильства».

В ході наради також виступила директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко, яка зупинилась на впровадженні нового проєкту «Інтегровані соціальні послуги» та наданні платних соціальних послуг, за рахунок чого у 2021 році установою отримано 67 тис. грн. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла, що Резиденцію Святого Миколая напередодні Нового року відвідало більше 1 тис. дітей вікової категорії від 3 до 10 років, 2 заходи проведено для дітей з особливими освітніми потребами, та запросила всіх на другий концерт живої музики виконавців Київської філармонії, який відбудеться 8 січня о 16 год. у малому залі Палацу культури імені Тараса Шевченка. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський підсумував, що за 2021 рік зі 1200 безробітних 785 громадян отримали роботу, на ринку праці найбільш запитуваними є робітничі професії, освітяни та медики.

У завершальній частині наради начальник фінансового управління Олена Григораш акцентувала увагу присутніх на тому, що виконання бюджету за минулий рік складає 103,3 %, водночас зі 69 громад Київщини не прийнято бюджет-2022 лише в 8, а також обласний бюджет, натепер Бородянська ОТГ працює по 1/12, витрати будуть виключно на захищені статті видатків. Начальник відділу по роботі з персоналом Олена Блащук наголосила у виступі на обов’язковій вакцинації всіх працівників органів місцевого самоврядування, крайній термін – до 17 січня, нагадала про військовий облік жінок протягом 2022 року (віком до 60 років) та подачу щорічної декларації.

 

Читати також