ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ОГОЛОШЕННЯ!

by hostwx

1468313966_derzhgeokadastrМіськрайонне управління у Бородянському районі та місті Буча (далі – Управління) відповідно до Положення затвердженого наказом Головного управління Держгеокадастру у Київські області 04.01.2017 №2, є структурним підрозділом Головного управління Держгеокадастру у Київській області, юрисдикція якого поширюється на територію Бородянського району та міста Буча. Завданням Управління є реалізація повноважень Головного управління Держгеокадастру у Київській області на території Бородянського району та міста Буча. Управління у своїй діяльності взаємодіє зі структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Київській області, з підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління Держгеокадастру, з питань, віднесених до компетенції Управління.

В свою чергу прийом та розгляд листів від органів державної влади та місцевого самоврядування не відноситься до компетенції Управління.

Враховуючи вищенаведене, для розгляду питань рекомендуємо звертатися до Головного управління Держгеокадастру у Київській області за адресою вул. Серпова, 3/14, м. Київ, 03115

Читати також