Звернення Олександра Сахарука до громадян

by hostwx

Шановна громадо!

Дорогі друзі!

Наша держава спільно з усією світовою спільнотою натепер бореться зі серйозною небезпекою – пандемією коронавірусу Covid-19. Зазначена ситуація значно змінила наше щоденне життя. В державі обмежено транспортне сполучення, призупинено роботу закладів освіти та  культури, спортивних та розважальних.

Запевняю вас, що в нашій громаді здійснено всі можливі міри запобігання поширенню коронавірусу Covid-19. Ми призупинили заняття у школах та дитсадках, тимчасово відмінено прийоми громадян у органах влади, закрито торгівлю в магазинах промислового спрямування, кафе та ресторани. Водночас усі аптеки, продуктові та господарчі магазини, АЗС працюють у звичному режимі. 

Звертаюсь до кожного з наполегливим проханням: будьте свідомими і відповідальними. Не відвідуйте спільно з дітьми місця масового скупчення людей. Без нагальної потреби не користуйтесь суспільним транспортом. 

Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації, не розповсюджуйте неперевірену та відверто фейкову інформацію. Впевнений, що спільно ми переживемо цей складний період із мінімальними втратами. 

Будьмо здорові! Бережімо себе!

Селищний голова

Бородянської селищної об’єднаної

територіальної громади                                                               Олександр Сахарук

Читати також