Звернення Г.Єрка з нагоди Дня знань

by hostwx
08af6abe 6818 473c A807 62b67949cefa

Розпочався новий навчальний рік. Сьогодні День знань минув без урочистих зібрань і голосистого дзвоника у шкільних стінах.

Діти Бородянщини повертаються до навчального процесу. Всі по різному – онлайн, хтось дистанційно долучається із інших регіонів України і навіть з-за кордону, де хто сяде за шкільні парти. Вчителі з усією відповідальністю  приступили до роботи, батьки з повним розумінням усієї ситуації висловлюють підтримку і дітям, і педагогам.

Війна перекреслила багато планів. Російські варвари вкрали золотий час дитинства і безтурботності. Наші діти це розуміють. Вони стали дуже серйозними, згуртованими і відповідальними. Вони надто швидко подорослішали. Від усього серця прагнучи ПЕРЕМОГИ, бородянські діти разом зі своїми вчителями створюють унікальні творчі роботи, влаштовують найрізноманітніші тематичні і благодійні акції на підтримку ЗСУ. Діти, які стали свідками руського міра, мріють повернутися до життя без страху і болю.

Сьогодні свято, але мені важко підібрати слова привітань. Бо у нашій громаді є діти, які вже ніколи не сядуть за шкільну парту, є батьки, які вже ніколи не відведуть свою дитину за руку до школи..  Сумно і нестерпно боляче все це усвідомлювати. Світла пам‘ять всім, хто не з нами..

Нині всю свою віру і надію ми покладаємо на наші незламні ЗСУ, які з усіх сил тримають небо над нами, щоб ми могли працювати і відроджуватися, а наші діти – навчатися. Дякуємо вам, захисники!

Тож, бажаю кожному, щоб новий навчальний рік був успішним і продуктивним. Учням – легко і з цікавістю здобувати знання, уважно слухати і поважати вчителів. Педагогам бажаю витримки і стійкості духу! Сьогодні ви вступаєте на передову з надзвичайно важливою місією – виховання майбутнього України!

Всім нам – МИРУ І ПЕРЕМОГИ

З повагою Георгій ЄРКО

Читати також