Зустріч із громадою Новозаліського старостинського округу

by hostwx

19 серпня відбулась зустріч селищного голови Олександра Сахарука із громадою Новозаліського старостинського округу за участі старости Ігоря Приходька та депутатів Ірини Орел, Ігоря Конопацького, Михайла Музиченка. Зустріч була присвячена найбільш актуальним питанням життєдіяльності округу, що турбують його мешканців.

У своєму виступі Ігор Приходько стисло відзвітував за місяць свого перебування на посаді та подальші плани. Мова йшла, зокрема, про відновлення освітлення на ряді вулиць Берестянки, Небрата та Нового Залісся, роботах із благоустрою та зі зверненнями громадян. Староста також повідомив щодо вакансії фельдшера ФАПу, відтепер тимчасово 2 рази на тиждень буде приймати пацієнтів сімейний лікар із Бородянської АЗПСМ, нагадав усім про прибирання прибудинкових територій і територій біля магазинів, поінформував, що буде зрізано спочатку 15 найбільш аварійних дерев. Окремо подякував за підтримку керівництву громади та потужному представництву в окрузі депутатського корпусу.

Селищний голова Олександр Сахарук, звертаючись до присутніх, подякував усім за громадську активність і небайдужість, якою  особливо завжди відрізнялись новозалісчани – зараз складні часи, виникає багато різних викликів, тому дуже важливою є згуртованість  громади. Впродовж зустрічі спільно обговорено забезпечення жителів чистою питною водою, облаштування протипожежної безпеки в закладах освіти, вакцинація та підготовка до можливого ускладнення ситуації зі захворюваністю на коронавірус восени. Тривалим було обговорення проблематики сміттєзвалища в частині проведення там дегазації та рекультивації. Крім цього, представники громади порушили питання ремонту харчоблоку в дитсадку, облаштування скверу в центрі села Нове Залісся та інш.

По завершенню зустрічі Олександр Сахарук оглянув майданчик біля старостату, де 25 вересня за пропозицією Ігоря Приходька планується свято – перший День Новозаліського старостату.

Читати також